Na skróty, czyli...

Co nowego??

Trzeci krok już wydany!
Pod koniec października światło dzienne ujrzał najnowszy album Light Rock-a zatytułowany “Trzeci krok”. Jak wygląda album? Co zawiera? Zapraszamy do opisu.

2020-01-13 22:00

Tak, tak! To już trzeci...
Co nowego z zespole? Nad czym trwają pracę i jak długo one jeszcze trwać będą? Dowiecie się tego z najnowszego wpisu w Pasji.

2019-05-23 19:45

“Nie Wszystko Się Spełniło”
W dziale multimedia pojawił się najnowszy singiel, zapowiadający nasz trzeci, zbliżający się wielkimi krokami album. Miłego słuchania!

2017-03-27 21:52

Zobacz też:

Skład zespołu
Kim jesteśmy, jak zaczęła się nasza przygoda, dlaczego gramy w Light Rock'u?

Muzyczny dorobek
Jaki rodzaj muzyki tworzymy? Chcesz się przekonać? Serdecznie zapraszamy!

A Gdyby
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto tekst tegoż utworu.

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Kontakt, czyli jak nas "dorwać"...

Poniżej podajemy nasze zespołowe namiary. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami - szczególnie w sprawach propozycji zagrania osobnego koncertu lub innej formy występu scenicznego (np. support). Dla organizatorów postaramy się przygotować zwięzłe informacje o tym, czego potrzebować będziemy na scenie - Light Rock - Logokluczowe są już zawarte w riderze technicznym zespołu. Uwaga: zespół nie posiada dodatkowego nagłośnienia poza wzmacniaczami typu combo oraz mikrofonami, między innymi dla wokalisty i fletu. Sprzęt ten umożliwia nagłośnienie sali klubowej średnich rozmiarów.

Czekamy także na zgłoszenia osób, które chciałyby muzycznie związać się z zespołem. Jeżeli jesteś muzykiem, podoba Ci się nasz styl i chciałbyś dołączyć swoją muzyczną cegiełkę, czekamy na kontakt mailowy. Poszukujemy obecnie: perkusisty.

Oczywiście czekamy również na mail'e od osób, które chcą podzielić się swoimi uwagami, krytyką, wymienić doświadczenia bądź też zaproponować nam jakąś inną formę współpracy...

Light Rock - Kontakt  kontakt@lightrock.pl

Zapraszamy także do dzielenia się uwagami oraz propozycjami na szerszym forum - poprzez wpisy do naszej Księgi gości Księga gości grupy Light Rock . Zapraszamy!

Light Rock - Kwiecień 2010

Light Rock