Na skróty, czyli...

Co nowego??

“Nie Wszystko Się Spełniło”
W dziale multimedia pojawił się najnowszy singiel, zapowiadający nasz trzeci, zbliżający się wielkimi krokami album. Miłego słuchania!

2017-03-27 21:52

“Klip za klik” - Konkurs na FB
W konkursie “Klip za klik” klikajcie nasz kawałek “Moje Czekanie”. Dzięki temu nakręcimy nasz pierwszy teledysk. Lajkujcie!

2015-05-04 22:23

Violinowa Gospoda - Video
Zapis najciekawszych fragmentów koncertu z Violinowej Gospody można już oglądać w najnowszej odsłonie działu.

2015-05-03 19:45

Zobacz też:

Skład zespołu
Kim jesteśmy, jak zaczęła się nasza przygoda, dlaczego gramy w Light Rock'u?

Muzyczny dorobek
Jaki rodzaj muzyki tworzymy? Chcesz się przekonać? Serdecznie zapraszamy!

A Gdyby
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto tekst tegoż utworu.

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Kontakt, czyli jak nas "dorwać"...

Poniżej podajemy nasze zespołowe namiary. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami - szczególnie w sprawach propozycji zagrania osobnego koncertu lub innej formy występu scenicznego (np. support). Dla organizatorów postaramy się przygotować zwięzłe informacje o tym, czego potrzebować będziemy na scenie - Light Rock Logokluczowe są już zawarte w riderze technicznym zespołu. Uwaga: zespół nie posiada dodatkowego nagłośnienia poza wzmacniaczami typu combo oraz mikrofonami, między innymi dla wokalisty i fletu. Sprzęt ten umożliwia nagłośnienie sali klubowej średnich rozmiarów.

Czekamy także na zgłoszenia osób, które chciałyby muzycznie związać się z zespołem. Jeżeli jesteś muzykiem, podoba Ci się nasz styl i chciałbyś dołączyć swoją muzyczną cegiełkę, czekamy na kontakt mailowy. Poszukujemy obecnie: perkusisty.

Oczywiście czekamy również na mail'e od osób, które chcą podzielić się swoimi uwagami, krytyką, wymienić doświadczenia bądź też zaproponować nam jakąś inną formę współpracy...

Light Rock - Kontakt  kontakt@lightrock.pl

Zapraszamy także do dzielenia się uwagami oraz propozycjami na szerszym forum - poprzez wpisy do naszej Księgi gości Księga gości grupy Light Rock . Zapraszamy!

Light Rock - Kwiecień 2010

Light Rock