Na skróty, czyli...

Co nowego??

Trzeci krok już wydany!
Pod koniec października światło dzienne ujrzał najnowszy album Light Rock-a zatytułowany “Trzeci krok”. Jak wygląda album? Co zawiera? Zapraszamy do opisu.

2020-01-13 22:00

Tak, tak! To już trzeci...
Co nowego z zespole? Nad czym trwają pracę i jak długo one jeszcze trwać będą? Dowiecie się tego z najnowszego wpisu w Pasji.

2019-05-23 19:45

“Nie Wszystko Się Spełniło”
W dziale multimedia pojawił się najnowszy singiel, zapowiadający nasz trzeci, zbliżający się wielkimi krokami album. Miłego słuchania!

2017-03-27 21:52

Zobacz też:

Kontakt
Chcesz podzielić się opinią, wyrazić swoje zdanie? Napisz koniecznie!

Pasja
Myśli uporządkowane o muzyce, jej tworzeniu i nie tylko...

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Multimedia - co gramy i jak wyglądamy...

Muzyka

Poniżej przedstawiamy Wam nieco z naszego muzycznego dorobku. Utwory, które można przesłuchać - ale także i ściągnąć na dysk - pochodzą z dwóch naszych albumów zatytułowanych: "Wolny Z Tobą" oraz "Horyzont". Mamy nadzieję, że zawarta w tym dziale muzyczna wizytówka przekrojowo pokaże, jaki rodzaj muzyki - jako Light Rock - gramy. W przyszłości będziemy starać się - co jakiś czas - dodawać nasze muzyczne perełki bądź kawałki, nad którymi aktualnie pracujemy... Niektórymi z nich na pewno uda nam się Was zaskoczyć. :)

  Light Rock - A Gdyby.mp3
  Light Rock - Na Zawsze Razem.mp3
  Light Rock - Smutna Opowieść.mp3
  Light Rock - Moje Czekanie.mp3
  Light Rock - Zmienność Uczuć.mp3
  Light Rock - Nie Chcę, Lecz Muszę.mp3
  Light Rock - Tęsknota.mp3
  Light Rock - Nie Wszystko Się Spełniło.mp3

Galeria

W galerii chcemy przedstawić Wam najważniejsze momenty z życia zespołu. Czasem są to zdjęcia, które pokazują, jak zespół działa na co dzień - na próbach, nagraniach... Czasami to coś "nieco" bardziej twórczego i przeznaczonego dla szerszego audytorium - nasze wystąpienia publiczne. Poniżej znaleźć można zawsze skróty do dwóch najaktualniejszych galerii. Resztę znajdziecie bezpośrednio w dziale Galeria.

Violinowa Gospoda (2015-02-28)Pub Kredens (2014-04-05)

Teksty

Jeśli zastanawiacie się, o czym śpiewamy w naszych utworach, bądź też chcecie popróbować własnych sił, dział ten będzie najlepszym miejscem. Poniżej znaleźć można zawsze skrót do najnowszego z tekstów. Resztę znajdziecie bezpośrednio w dziale Teksty.

Tekst  Bezsens
Tekst  Na Wzgórzu Samotnych Łez
Tekst  Muza

Dyskografia

Po wydaniu pierwszego albumu również i dział Dyskografia może z dumą zająć miejsce pośród treści multimedialnych zespołu Light Rock. Poniżej znaleźć można zawsze skrót do najnowszych z wydanych przez grupę albumów. Resztę naszych płytowych wydań znajdziecie bezpośrednio w dziale Dyskografia.

  Wolny Z Tobą,
  Horyzont,
  Trzeci krok.