Na skróty, czyli...

Co nowego??

“Wolny z Tobą” na YouTube
Album “Wolny z Tobą” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Wolny z Tobą.

2022-08-28 20:15

“Horyzont” na YouTube
Album “Horyzont” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Horyzont.

2022-01-18 01:25

“Trzeci krok” na YouTube
Album “Trzeci krok” w całości dostępny na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Trzeci krok.

2022-01-14 00:55

Zobacz też:

Kontakt
Chcesz podzielić się opinią, wyrazić swoje zdanie? Napisz koniecznie!

Pasja
Myśli uporządkowane o muzyce, jej tworzeniu i nie tylko...

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Multimedia - co gramy i jak wyglądamy...

Muzyka

Poniżej przedstawiamy Wam nieco z naszego muzycznego dorobku. Utwory, które można przesłuchać - ale także i ściągnąć na dysk - pochodzą z dwóch naszych albumów zatytułowanych: "Wolny Z Tobą" oraz "Horyzont". Mamy nadzieję, że zawarta w tym dziale muzyczna wizytówka przekrojowo pokaże, jaki rodzaj muzyki - jako Light Rock - gramy. W przyszłości będziemy starać się - co jakiś czas - dodawać nasze muzyczne perełki bądź kawałki, nad którymi aktualnie pracujemy... Niektórymi z nich na pewno uda nam się Was zaskoczyć. :)

Player

  Light Rock - A Gdyby.mp3
  Light Rock - Wolny Z Tobą.mp3
  Light Rock - Smutna Opowieść.mp3
  Light Rock - Moje Czekanie.mp3
  Light Rock - Muza.mp3
  Light Rock - Tęsknota.mp3
  Light Rock - Czy Nic Się Nie Zmieni.mp3
  Light Rock - Lubię.mp3
  Light Rock - Megiddo.mp3
  Light Rock - Nie Wszystko Się Spełniło.mp3

Galeria

W galerii chcemy przedstawić Wam najważniejsze momenty z życia zespołu. Czasem są to zdjęcia, które pokazują, jak zespół działa na co dzień - na próbach, nagraniach... Czasami to coś "nieco" bardziej twórczego i przeznaczonego dla szerszego audytorium - nasze wystąpienia publiczne. Poniżej znaleźć można zawsze skróty do dwóch najaktualniejszych galerii. Resztę znajdziecie bezpośrednio w dziale Galeria.

Violinowa Gospoda (2015-02-28)Pub Kredens (2014-04-05)

Teksty

Jeśli zastanawiacie się, o czym śpiewamy w naszych utworach, bądź też chcecie popróbować własnych sił, dział ten będzie najlepszym miejscem. Poniżej znaleźć można zawsze skrót do najnowszego z tekstów. Resztę znajdziecie bezpośrednio w dziale Teksty.

Tekst  Czy nic się nie zmieni?
Tekst  Lubię
Tekst  Podróż do przeszłości
Tekst  Przyjaciel
Tekst  Wszystko jest chwilowe
Tekst  Życia smak

Dyskografia

Po wydaniu pierwszego albumu również i dział Dyskografia może z dumą zająć miejsce pośród treści multimedialnych zespołu Light Rock. Poniżej znaleźć można zawsze skrót do najnowszych z wydanych przez grupę albumów. Resztę naszych płytowych wydań znajdziecie bezpośrednio w dziale Dyskografia.

  Wolny Z Tobą,
  Horyzont,
  Trzeci krok.