Na skróty, czyli...

Co nowego??

“Wolny z Tobą” na YouTube
Album “Wolny z Tobą” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Wolny z Tobą.

2022-08-28 20:15

“Horyzont” na YouTube
Album “Horyzont” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Horyzont.

2022-01-18 01:25

“Trzeci krok” na YouTube
Album “Trzeci krok” w całości dostępny na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Trzeci krok.

2022-01-14 00:55

Zobacz też:

Pub 'Kredens' - Galeria
Galeria zdjęć z koncertu w Pubie 'Kredens', który zagraliśmy w Siemianowicach Śląskich dnia 19 stycznia 2013 roku.

Teksty utworów
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto i wszystkie teksty naszych kawałków.

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Koncerty - nasze występy na żywo...

W dziale tym znajdziecie najświeższe i najważniejsze informacje o naszych planowanych koncertach, jak również drobne wzmianki o tych, które mieliśmy możliwość Light Rock - Kwiecień 2010już zagrać. Będziemy na bieżąco informować Was o miejscach i godzinach każdego z naszych występów - nie omieszkamy też wspomnieć o innych kapelach, które razem z nami zagrają.

Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany propozycją muzycznej współpracy scenicznej i będzie mógł zaproponować nam zagranie osobnego koncertu czy też innej formy występu, zapraszamy po nasze namiary do działu Kontakt.

 

 

Planowane, czyli gdzie i kiedy zagramy...

Koncert Light Rock  W najbliższych tygodniach zespołu Light Rock nie zobaczycie na scenie. Aktualnie ostro pracujemy nad przygotowaniem harmonogramu naszych nowych wystąpień scenicznych. Gdy tylko daty zostaną ustalone i potwierdzone, poinformujemy o tym na naszej stronie www.

Historycznie, czyli gdzie już zagraliśmy...

Koncert Light Rock  Nasz debiutancki koncert zagraliśmy dnia 29 kwietnia 2010 roku o godzinie 19 w Siemianowickim Centrum Kultury w ramach "Otwartej Sceny Muzycznej". Razem z nami wystąpili także Virus Ego oraz LDF. Zdjęcia z tego koncertu obejrzeć można w naszej Galerii, natomiast skrót jego najciekawszych fragmentów w materiale wideo poniżej.