Na skróty, czyli...

Co nowego??

Trzeci krok już wydany!
Pod koniec października światło dzienne ujrzał najnowszy album Light Rock-a zatytułowany “Trzeci krok”. Jak wygląda album? Co zawiera? Zapraszamy do opisu.

2020-01-13 22:00

Tak, tak! To już trzeci...
Co nowego z zespole? Nad czym trwają pracę i jak długo one jeszcze trwać będą? Dowiecie się tego z najnowszego wpisu w Pasji.

2019-05-23 19:45

“Nie Wszystko Się Spełniło”
W dziale multimedia pojawił się najnowszy singiel, zapowiadający nasz trzeci, zbliżający się wielkimi krokami album. Miłego słuchania!

2017-03-27 21:52

Zobacz też:

Pub 'Kredens' - Galeria
Galeria zdjęć z koncertu w Pubie 'Kredens', który zagraliśmy w Siemianowicach Śląskich dnia 19 stycznia 2013 roku.

Teksty utworów
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto i wszystkie teksty naszych kawałków.

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Koncerty - nasze występy na żywo...

W dziale tym znajdziecie najświeższe i najważniejsze informacje o naszych planowanych koncertach, jak również drobne wzmianki o tych, które mieliśmy możliwość Light Rock - Kwiecień 2010już zagrać. Będziemy na bieżąco informować Was o miejscach i godzinach każdego z naszych występów - nie omieszkamy też wspomnieć o innych kapelach, które razem z nami zagrają.

Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany propozycją muzycznej współpracy scenicznej i będzie mógł zaproponować nam zagranie osobnego koncertu czy też innej formy występu, zapraszamy po nasze namiary do działu Kontakt.

 

 

Planowane, czyli gdzie i kiedy zagramy...

Koncert Light Rock  W najbliższych tygodniach zespołu Light Rock nie zobaczycie na scenie. Aktualnie ostro pracujemy nad przygotowaniem harmonogramu naszych nowych wystąpień scenicznych. Gdy tylko daty zostaną ustalone i potwierdzone, poinformujemy o tym na naszej stronie www.

Historycznie, czyli gdzie już zagraliśmy...

Koncert Light Rock  Nasz debiutancki koncert zagraliśmy dnia 29 kwietnia 2010 roku o godzinie 19 w Siemianowickim Centrum Kultury w ramach "Otwartej Sceny Muzycznej". Razem z nami wystąpili także Virus Ego oraz LDF. Zdjęcia z tego koncertu obejrzeć można w naszej Galerii, natomiast skrót jego najciekawszych fragmentów w materiale wideo poniżej.