Na skróty, czyli...

Co nowego??

“Wolny z Tobą” na YouTube
Album “Wolny z Tobą” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Wolny z Tobą.

2022-08-28 20:15

“Horyzont” na YouTube
Album “Horyzont” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Horyzont.

2022-01-18 01:25

“Trzeci krok” na YouTube
Album “Trzeci krok” w całości dostępny na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Trzeci krok.

2022-01-14 00:55

Zobacz też:

Pub 'Kredens' - Galeria
Galeria zdjęć z koncertu w Pubie 'Kredens', który zagraliśmy w Siemianowicach Śląskich dnia 19 stycznia 2013 roku.

Teksty utworów
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto i wszystkie teksty naszych kawałków.

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Koncerty - nasze występy na żywo...

Historycznie, czyli gdzie już zagraliśmy...

Koncert Light Rock  Dnia 3-go listopada 2011 roku o godzinie 18:00 w Starochorzowskim Domu Kultury zespół Light Rock zagrał jako jeden z wykonawców w ramach koncertu "Przystanek Krajcok - Piosenki Mirka Breguły". Zaprezentowaliśmy trzy aranżacje - rozpisane na skład naszego zespołu - z jakże nieprzebranych muzycznych pokładów grupy Universe. Oprócz nas wystąpili także Active Life, Kulturalnie, Fresco i inni. Szczegółowe informacje znaleźć można było na stronie SDK. Zdjęcia z tego koncertu obejrzeć można w naszej Galerii, natomiast skrót jego najciekawszych fragmentów w materiałach wideo poniżej.