Na skróty, czyli...

Co nowego??

“Horyzont” na YouTube
Album “Horyzont” też już w całości dostępny jest na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Horyzont.

2022-01-18 01:25

“Trzeci krok” na YouTube
Album “Trzeci krok” w całości dostępny na oficjalnym kanale zespołu w serwisie You Tube - LightRockBand. Albumowa lista: Light Rock - Trzeci krok.

2022-01-14 00:55

Nowy player na stronie
W dziale Multimedia pojawił się nowy player - napisany w HTML5 zastąpił wysłużoną i nieobsługiwaną już wersję Flash-ową. Zapraszamy do słuchania!

2022-01-12 23:00

Zobacz też:

Pub 'Kredens' - Galeria
Galeria zdjęć z koncertu w Pubie 'Kredens', który zagraliśmy w Siemianowicach Śląskich dnia 19 stycznia 2013 roku.

Teksty utworów
O czym śpiewamy? Zobacz sam... :) Oto i wszystkie teksty naszych kawałków.

Burzliwa historia grupy
Jak to się stało, że jesteśmy razem, że razem tworzymy i nadal ze sobą wytrzymujemy... :)

Przydatne linki:

www.dobreprogramy.pl www.siemck.pl www.sdk.org.pl

Koncerty - nasze występy na żywo...

Historycznie, czyli gdzie już zagraliśmy...

Koncert Light Rock   W piątek 17-go sierpnia 2012 roku o godzinie 19:00 zespół Light Rock wystąpił w klubie Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe. Zagraliśmy w ramach Wakacyjnej Sceny Leśniczówki. W czasie występu zaprezentowaliśmy głównie materiał z naszego pierwszego krążka: "Wolny z Tobą"; oczywiście nie zabrakło też kilku nowości, którymi promować będziemy nasz drugi, skrzętnie przygotowywany album. Oprócz nas wystąpili także The Washburn Brothers oraz Projekt X. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na nasze kolejne występy. Zdjęcia z tego występu obejrzeć można w naszej Galerii, natomiast skrót jego najciekawszych fragmentów w materiale wideo poniżej.

Koncert Light Rock  Dnia 3-go listopada 2012 roku o godzinie 18:00 w Starochorzowskim Domu Kultury zespół Light Rock już po raz drugi miał przyjemność zagrać - jako jeden z wykonawców - w ramach koncertu "Przystanek Krajcok 2 - Piosenki Mirka Breguły". Standardowo zaprezentowaliśmy trzy aranżacje z repertuaru grupy Universe. Oprócz nas wystąpili między innymi: Active Life, John Kentucky Band, Ritorno oraz Trąbki Jerycha. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znaleźć można na stronie SDK. Zdjęcia z tego koncertu obejrzeć można w naszej Galerii, natomiast cały występ w materiale wideo poniżej.